View Single Post
Staro 05.06.2012., 13:08   #7
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Zvao sam opet i ovaj put dobio gospodicnu koja je malo vise upucena u problematiku.
Evo sta je na stvari:
- Ako raskidam ugovor i placam penale, to znaci da me prebacuju 3 mjeseca na bonove. Znaci, nista od toga. Uzgred, malo glupo po meni. Ako ja zelim isplatiti komplet ugovor i ponovo uzeti nesto drugo u njihovoj mrezi zasto me sprjecavati u tome saljuci me na bonove ?
- Fora prelaska sa nize tarife na istu ili visu drugaciju isto ne pali posto Savrsena ne spada pod te uvjete.

E sad, ona mi je ponudila da uzmem neki drugi broj i Savrsenu sto sam ja odbio posto imam ovaj broj od pocetaka VIP-a a ne trebaju mi dva broja.

No, kad sam ja spomenuo da imam jos jednu opciju - a ta je da raskinem ugovor, platim penale i prijedjem u drugu mrezu koja nudi iste uvjete kao VIP, onda sam dobio "nemoralnu" ponudu koju nisam mogao odbiti.
Ponuda je bila da mi se ukljuci 50% popusta na moju pretplatu od 111 kuna u trajanju od 12 mjeseci, bez ikakve obaveze sa moje strane (to je inace akcija za nove korisnike). Dakle, kad mi istekne ugovor za dva mjeseca mogu sto hocu:
- da nastavim koristiti jos 10 mjeseci na neodredjeno vrijeme istu tarifu
- da nakon isteka ugovora promijenim tarifu/produljim ugovor
- da prijedjem na Savrsenu ako ista bude jos na ponudi za aktivaciju
- da odem u drugu mrezu.

Za mene je trenutno win-win situacija.

Zalosno je samo to sto reagiraju iskljucivo na ucjenu a ne na cinjenicu da sam njihov korisnik od '99.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Matta. 05.06.2012. u 13:28.
Matta je offline   Reply With Quote