View Single Post
Staro 06.09.2012., 01:07   #134
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ako neki određeni uređaj postigne značajni tržišni uspjeh jel to nuzno znači da je to dobar uređaj?
Naravno da NE, ima masu primjera di se šrot proizvod, po obično previsokoj cijeni, prodaje ko piva na oktober festu, ali svatko normalan zna da taj uređaj ne valja kurccu.

S tim kad uzmes cijene apple uređaja kod nas, u odnosu na prosječnu plaću, zdrav razum nalaže da dodjes do samo jednog zaključka
Pih, primjer hatera. Pazi izjave, primjer di se šrot proizvod, po obično previsokoj cijeni, prodaje ko piva na oktober festu, ali svatko normalan zna da taj uređaj ne valja kurccu.

Zanimljiva usporedba, neimenovan subjekt, sa natruhom cinizma... Ali onda:

S tim kad uzmes cijene apple uređaja kod nas, u odnosu na prosječnu plaću, zdrav razum nalaže da dodjes do samo jednog zaključka...

Hater poentira u maniri najboljeg... Zapravo, kad bolje razmislim, bez ikakvih manira.

Prosvijetli me, što nevalja tvom organu?

Imam Ajfonove od 2, 3, i sada 4, i imam Galaxy S2 i HTC doma, pa slušam pozorno, prosvijetli me.
Ako ciljaš i na druge uređaje, imam i Air late 2008, i Lenovo X220 pa ponovno slušam. Pozorno.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline