View Single Post
Staro 05.09.2012., 20:09   #128
yoke
Premium
 
yoke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 440
Nebi o tome sto ce biti uspjeh na trzistu ili ne...
Osobno kupujem prema onome sto smatram pravom kupovinom..kao i svi

Nakon obicnih telefona kupio sam galaxy jedinicu...imala je bolji ekran i bolje je reagirala na dodir od nokije...ne sjecam se vise modela...ali cijenom su bili li/la...

Pred pola ili malo vise sam kupovao novi mobac...iphone mi je bio malen i jednostavno mi je u tom trenutku SGS2 djelovao kao bolji mobitel...

Iskreno,danas vise ne koristim pc kao pred par godina...pogotovo doma...vecinu stvari,doma obavim preko mobaca, pogledam mail...malo po netu...pdf i slicne dokumente otvorim na njemu...sve u svemu..pc akoro vise i ne palim...osim za zaigrati neku zahtjevniju igricu...

Sad se mislim uzeti neki laptop...apple mi je opet preskup za ono sto nudi...a u toj kategoriji mi je cak drazinki samsung serije 9 (i po konfiguraciji i po dizajnu )...

Ali ono sto mi trenutno djeluke kao bestbuy je nexus 7 ali po cijeni od 200$....2000kn ili 2500 mi je previse za tako nesto....ali 200$ je po meni savrsen omjer onoga sto vecini korisnika treba, 7inch,mogucnost spajanja tipkovnice,ekstra memorije...po meni savrsen uredjaj...puno prikladniji od ipada...koji mi je prevelik i preskup za ono sto nudi...

Tako da mislim da ce aplle i tu izgubiti jako velik dio trzista...jer iskreno sumnjam da ce oni s novim,manjim modelom, doci na tu cijenu...

A ako i izbace...super...jos bolje za nas obicne korisnike...
yoke je offline