View Single Post
Staro 04.09.2012., 23:12   #99
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Kad imaš "closed" okolinu, naravno da si optimalniji. No to je problem takve okoline - nemaš širinu izbora.
Najveći doseg "otvorene" okoline je promjena launchera. Hura! \o/
Budimo realni, zatvorenost većini smeta jer ne može lako piratizirat software. Recimo, nakon onog zadnjeg web based jailbreaka serveri apptrackera su pali pod navalom ekipe koja je jedva dočekala da se oslobode te zatočenosti koju im je nametnula ta grozna tvrtka s voćem u logou. Sva ta silna parada oko ljudskih prava i korištenja telefona kako god želiš jer si ga platio zapravo se svodi na piratluk.

Razlog zbog kojeg je iOS radi bolje na slabijem hardveru od Androida moraš tražiti negdje drugdje: u Javi. iOS je nema.

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
A da se javi IBM i kaže "gle, ipak je to naš Simon"? Ili Xerox i "vratite nam naše ikone"?

"Posudili" si dizajn kao i oni. I svi ostali.
Uzmem malo od Pere pa malo od Ivice i nikom ništa, to svi rade. Samsung je uzeo od Steve malo previše. Mislim, doslovce su kopirali dizajn i look and feel ne samo hardvera već i softvera. Pa di to vodi? U anarhiju, kažem ti ja!

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ooooovaj... Jesu.
Mala me jedino pili da hoće neku igricu koja je samo na iOSu.
Ma to joj ti ne želiš kupit sladoled ako pređe natrag na ajfon, znam ja tebe. Kako si pokvaren samo

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Gle ovako - u firmu ih je u jednom danu došlo 260, ako se ne varam.
Nakon prvih tjedan dana sam bio lud. Sr**** ko blata. Na osobnom (ljudi ne rade, uređaji ne rade, problemi s AD-om (j***** replikacija) i slično.
Bilo bi ti isto da ti je došlo 260 uređaja na Androidu. Nama je došlo. Sreća je što ih nismo morali spajati da se syncaju. Koji bi to rusvaj bio s kontaktima i mailovima


Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ja ih i mijenjam jedino kad dođe neki free.
Uf, pa naravno! Nisam ni ja svojeg platio, ne budi lud!

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Problem je u tome što to mene u konačnici košta. I to krađom prvenstveno od strane Applea. A mene isključivo zanima price / performance omjer s lakoćom korištenja.
Ma koštate k**čina Znaš koga to košta? Samsung? Znaš koliko? Milijardu dolara!

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Imaš pravo, ja učim za ispit.
Znao sam da je u istoj kategoriji dosade
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline