View Single Post
Staro 27.09.2010., 19:27   #5
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Ja osobno ne mogu zamjenit misa sa trackball-om za igranje, ali da je trackball zakon za crtanje, corel, i druge pametne aplikacije pa cak i za excel bome je, znam puno arhitekata koji ga korise za 3D crtanje i modeliranje koji bez trackball-a ne bi sad zanli radit.
Ja sam ga prvo uzeo zbog sina koji ima problema sa motrikom i mislio sam da ce mu on bit laksi od misa za koristelje ali se to pokazalo pogresno (za sada) pa sam ga odnia na posal i tamo se polako privkava na njega. Sad mi je super.

Ja koristim Logitech Cordless Optical TrackMan http://www.logitech.com/en-us/mice-p...ls/devices/189
Je da mi je trebalo vremena da se naviknjem na njega i da pohvatam sve cake i cakice koristenja ovakvog uredzaja ali kad se naucis nema tako preciznog misa ko sta je trackball.
Jedina mana im je ta da imaju mehanicke djelove tj kuglu koja se vrti na malim lezajevima i koliko god da ja pazim da su mi prsti cisti opet se zaprljaju nakon nekog vremena pa ih treba ocistiti da se kugla bolje kotrlja.

Inace je super za zahebanciju kolega kad sjenu za moj komp, a ja uzmem trackball (bezican je) pa ih sa strane jebuckam sa njime, a oni ne znaju zasto im mis stalno bjezi
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote