View Single Post
Staro 01.12.2009., 10:26   #136
DOHC
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Prosli tjedan uzeo i5/UD3...
sve to fino sastavio i radi kako treba, ali OC ne ide preko 3,2 pa citaj sto foruma, postavki, mjenjaj sve zivo, pali gasi i tako u nedogled, naime problem je bio, sto se obavezno preko 3.0 gasi/crkne USB kontroler, a nekada i miš i tipkovnica...

I tako citajuci forume i kojekakve stranice, skuzio da moram skinuti novi F5 BIOS i da to rjesava problem, navodno su "ajfon" useri imali problema...

Skino ja BIOS flešo i sve 5, na 3,2 sa stock coolerom sve OK, kontroleri rade, miš i tipkovnica i ostao, znaci ako imate UD3 a imate problema sa OC-om i stabinosti, odma skidanje F5 biosa i preporucam q-flash... nikako preko windoza...

uspio ga dignuti na 4.0 na stock hladnjaku, radilo sve ok, (malo temperature divlje) probo pokrenuti vintage i puko na zadnjem testu pred kraj.... smanjio ga na 3.9 i odradio 3dmark06 + vintage do kraja bez problema..., no vratio sve na normalu dok ne uzmem "pošteni" hladnjak... onda cu malo jos stvikati sve na finjaka pa cu objaviti rezultate...

Prvo sam reko jeb... gigabayte i sve, koji sam ga K uzimo, ali nakon flešanja biosa imam samo riječi hvale za tu malu pločicu od svega 800 kunica, preporuka svima tko je jos neodlučan o platformi ili ploči ili...
DOHC je offline   Reply With Quote