View Single Post
Staro 06.05.2009., 12:21   #98
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
A što se tiče brzina, ne vidim nikakvu razliku između ovoga što si ti pisao i onog mog posta.
Ti bas nisi neki previse bistar momak, jelda?

No, da pokusamo jos jednom, ovaj puta slojevito:

a) shvatjam da moje koristenje stilskih figura nekada ne nailazi na razumijevanje u svim slojevima; nije ni bitno.
b) no ono bitnije, sto sam ja rekao je fundamentalno razlicito od tvoje hipoteze; da te podsjetim, rekao si da ce brzina biti prikazana po definiciji pa da ce se stvarna (i to valjda konkretno PPP) propusnost definirati u ovisnosti o parametrima veze, sto je u potpunosit krivo, netocno i receno uz krajnje pomanjkanje diskurzivnosti. IOW - nema smisla.

Ja sam, s druge strane, samo napomenuo da jedina razlika moze biti u PPP ogranicenju (vezano za faktore drugih usluga i samog PPP-a), no brzina prikazana na routeru je ona koja je stvarno isporucena.

Jasnije?

Citiraj:
Autor domina Pregled postova
znači ak je meni dignuta brzina, prema tome kak mi je gospodin iz t koma rekel, i dalje imam 2 mbita.
prema bubbi: oni su mi digli brzinu al jednostavno nejde više od 2mbita
prema milentiju: seru govna, nisu mi digli brzinu trebo bi ih ić zvat
kome da sad vjerujem?
ne da mi se svako malo zvat t kom i slušat jednu te istu priču
Nazoves, prijavis kvar, dodju tehnicari, izmjere ti parametre na parici pomocu kojih se nedvosmisleno moze odrediti koja ti je maksimalno podrzana brzina. Iscitavanje tih parametara iz routera je najcesce krivo iz vise razloga.

Jedino ces s time biti 100% siguran na cemu si. Mada ne vidim razloga zasto bi ti lagali. A ocito i ne citas, jer pise da se brzina dize do xyz Mbita. Do! Citaj: u ovisnosti o kvaliteti tvoje parice, udaljenosti od centrale i vodostaju Dunava kod Batajnice.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote