View Single Post
Staro 05.03.2015., 17:31   #338
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Gdje se mogu kupit termalnih padova kod nas ? Malo sam tražio no nisam mogo nać osim da uzmem sa ebaya.

EDIT:
Uzeo sam sa ebaya dolar dođu kockaste i onu cijelu u komadu pa ću rezat i zakeljit nove na čipove, ove su tolko jadne da me strah ovo vraćat na vramove u ovakvom ratnom stanju malo su crne od prašine i svačeg.

valjda će ova bit ok za vram izrežem pa stavim, ne znam jel trebam gledat šta u vezi ovog Breakdown Voltage i tih stvari jel to sve isto i kolko su osjetljivi ti vramovi jer bi na njih to stavio i na memoriju od grafičke
http://www.ebay.com/itm/100mmx100mmx...item4d29b8d8b2
S tim s ebaya se nećeš usrečiti. Ja sam ih uzimao ali mi je bilo hitno pa sam uzeo od nekog liga preko njuškala... Đizs, laptop crkavo čim se pokrene bilo šta grafički zahtjevno. Onda sam se odlučio nabaviti pravi thermalpad (fujipoly), naručio iz USA i koštalo me dobrih 100kn sa shippingom. Na kraju nikada ih nisam ni stavio u taj laptop za koji sam uzimao.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote