View Single Post
Staro 14.05.2018., 09:51   #50
florjan
Registered User
 
florjan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 75
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Samo postavljanje lokalnog GSM pojacivaca (kakve si gledao) ti moze rijesit signal za mobite, a to kaj je ilegalan, koga briga ako je montiran kod tebe u stanu/kuci...
Samo pazi da ne uzmes neki prejaki da ti ne sprzi mozak

Pa to sam si i ja tako tumačio, radi se o viksi i koristi se povremeno, i okolne kuće su udaljene cca 300m zračne linije, nikoga nije briga kaj je kod mene instalirano. A ovo sa preženjem mozga je zajebancija ili ozbiljan komentar kak da to znam ili kak da izmejrim da nije zračenje veliko, ipak imam male klince...

Ovo sa routerom je isto zajebancija jer te multi SIM opcije isto nisu nešto popularne i operateri ih baš nemaju u ponudi.

Ja samo trebam malo jači gsm signal da je konstantno 3 crtice i to je to, da se ne prebacuje vječito između dva naša repetitora i slovenaca, i da ne cucla mobitel bateriju ko blesav,
mislim da bi bilo kakva antena riješila problem, samo kad bi se na ove moderne mobitele mogla spojiti vanjska antena kao nekad na legendarnu Nokiu 5110

Nikako da točno saznam koji uređaj uzeti, točno koju frekvenciju da pokriva da mi radi 3G po najpovoljnijoj cijeni, da ne bacim lovu.
Ima tih uređaja na Aliju i Bangoodu samo treba ubost pravog

Hvala
florjan je offline   Reply With Quote