View Single Post
Staro 19.03.2018., 19:11   #1
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
ACER Aspire 3 A315-31, problem s driverima

Hej ekipa, imam "mali" problem s instalacijom drivera na prijenosniku ACER Aspire 3 A315-31.

Pojedinosti o prijenosniku možete vidjeti ovdje:

https://www.acer.com/ac/en/SG/conten...n=NX.GNTEX.086

Problem je što za touchpad, wireless i bluetooth stoje dvije različite verzije drivera.

Tako imam sljedeće na izbor:

Touchpad:

ELANTECH i Synaptics

Bluetooth:

Intel i Atheros

Wireless:

Intel i Atheros

OS je Windows 10 x64 Education.

Windowsi povuku automatski drivere kroz update, ali koliko vidim to su sve driveri od Microsofta pa tako u Device Manageru uopće ne mogu naći baš nikakve informacije o navedenom hardwareu (vidim npr. CPU, GPU i sl., ali ne mogu naći podatke o proizvođaču touchpada, wlana te bluetootha pa ne znam što uopće instalirati).

Imate li ideju kako vidjeti koji driveri mi trebaju za te tri stvari tj. touchpad, bluetooth i wireless (radi sve i bez njih, ali nije mi to baš neka opcija + nemam neke opcije za touchpad i sl. jer nemam sve drivere (probao sam s "advanced" opcijom u BIOS-u za touchpad).

Da probam npr. s Iobit Driver Booster pa možda on nađe sve potrebne drivere (nisam ljubitelj navedene vrste softwarea, ali ništa drugo mi ne pada na pamet)?

Ili da s nekom aplikacijom nađem koji je detaljno unutra hardware (kojom?) pa onda napravim install drivera?

Hvala unaprijed na pomoći!



Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote