View Single Post
Staro 07.09.2017., 10:26   #29
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Diže mi se kosa na glavi od fininih kartica, bankovnih kartica, stickova, certifikata, NF 3,51 sp1 i ostalih gluparija koje moraš izvesti da bi to sve radilo .
Znači ovo bi mi bilo ok, onda za izvaditi vozačku? Normalnije od ecarine, eporezne, eostalih?
paaaa, recimo da je Mislim, sve mi je to nekako isti koš, stalno se *ebem s time na tjednoj bazi, pa mi je sve jednako debilno, da se tako izrazim Ali da, recimo da je relativno normalnije od ostalih.

Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
I ako imas dovoljno srece da ti uz osobnu daju dobre inicijalne podatke.
ama, kako misliš dobre, dobivali su ljudi krive?

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
baš sam htio slično nekaj napisat da se average joe može, da prostiš, jebat sa tim ako ima imalo dalje od next-next-finish što nam vole servirati servisi koje si naveo.

primjera radi mene je stara zvala kad je dobila taj papir za aktivaciju osobne i da joj ništa to nije jasno, a nije inf (totalno) nepismena i sad ti objasni čitač, instalaciju... nema šanse.
upravo to, nema šanse da to *ikome idem objašnjavati, osim ovako na forumu napisati u par crtica. Ako sam si ok s njim, rađe mu to sam napravim, ali sad nekoga navoditi da drkarija po tome, klikni ovdje, instal ondje - no vej hoze.


Za liječnički i ostalo nemam pojma iskreno, nije mi trebalo, ali za divno čudo na pitanja@mup.hr ekšuli možeš dobiti smislene odgovore, odgovaraju isti dan etc, pa probajte.
tor je offline   Reply With Quote