View Single Post
Staro 11.06.2019., 12:31   #135
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Ispada da je ROI 4-5 godina a to je odlično.
Zbog ovog ja odustao od bilo kakve elektrane. Solar hobisti koji uzivaju u tome i u biti ih nezanima previse ROI, vecinu tih soalrista ne zanima ROI, neki su radili elektrane koje ce se isplatiti u 22 stoljecu, haha (karikiram)

U 3 mjesecu ove godine sam mogao pare za elektranu uloziti u BTC i sad nedavno prodati, sto ispadne 2 Mjeseca ROI investicija, svi nekako namirisuju novi ATH u decembru koji dolazi za 6 mjeseci, sto znaci ako sad kupim po 8k pa u decembru nek ode na 24K ja sam u pola godine zaradio dodatne 2 elektrane.

Ovo je mining forum i cak i mining je bolje uloziti, rigovi su na bagateli, mozes riskirat i kupiti polovne i ROI je sigurno za 2 godine pogotovo ako holdas. Tak da za nas koji smo u rudarenju ili mesetarenju cryptovalutama ulaganja u neke investicije nikako ne isplati. jedino takvo ulaganje se isplati ako nezelis riskirat i drzat sva jaj u istoj kosari. Cak se ni stan ne isplati kupiti, ni kucu, ROI sve preko 10 godina ako iznajmljujes...

Ja definitivno odustao zauvijek od elektrane, jedino bi je gradio da sam elektricar i to onako iz hobija da se malo igram...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote