View Single Post
Staro 08.07.2017., 08:40   #117
jopasaable
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 16
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
malo cu vam skrenuti pozornost na Pay token od TenX, na ICO je isao oko 50 centi, danas je izisao na burze i jos ne prelazi 1.3$ pa ako netko ima zelju uletiti sad je pravo vrijeme prije nego skoci bar za duplo

po meni je projekt i koncept kartice dobar, nema 3% provizije za strane valute kao sto druge imaju, multi wallet na mobilnoj aplikaciji, aplikacija im je ugodna za koristiti, imaju reward program da token holderi kod koristenja kartice dobiju 0.5% Eth-a povrata od potrosenog iznosa i 0.1% Pay ili ako nemate niti jedan Pay token onda samo 0.1% Pay-a...jedino mi se ne svida sto mozes samo drzati cryptovalute kao i kod wirex i xapo a ne prodati u dolare/eure kad tebi pase tecaj pa da stoje nego u trenutku koristenja radi konverziju iz crypta u fiat

ja sam kupio 175 tokena po 1.06$, ocekujem da ce do ponedjeljka biti preko 3$..no istrazite jos sami, nije da nisam i prije pogrijesio
Pay token ima velikog potencijala... Evo pokusao narucit karticu i kaze da trenutno imaju previse zahtjeva za kartice te da pokusam za par dana..
Nesto mi se cini da ce bit izazov dobit njihovu karticu
jopasaable je offline   Reply With Quote