View Single Post
Staro 27.09.2016., 18:02   #40
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
@ daky, shamanix, overclock_freak
Koje poolove koristite? Koje mjenjačnice, kako to ide?
Ako sam dobro skužio, moraš iskopat ETH, pa mjenjaš za btc, pa za dolare?
Koliko puta te globe provizije u tom procesu? Malo bih se zaigrao možda. Nebih ulazio u velike investicije, ali jednu konfu za igrat se malo, pa i ako ispušim, neću puno. Da li se sa nekom jadnijom grafom može bar "isprobat". Tipa mojom 750ti. Nije bitno da li bih zaradio, nego da vidim proces od rudarenja na dalje. Nek je dolar u deset dana, da vidim kako funkcionira(makar potrošio 2 dolara struje).
Znači ovako... ja idem linijom manjeg otpora... pa sam sve prepustio poolu. Na nekoj burzi tipa bitstamp otvoriš račun i verificiraš ga (sken putovnice, osobne, mjesta prebivališta etc.) i dobiješ svoju BTC adresu za uplatu BTC-a.

E sad o liniji manjeg otpora: https://www.nicehash.com

Tamo skinuti njihov NiceHash miner, ubaciti svoju BTC adresu, odraditi benchmark da se vidi kako kartica "diše" sa kojim algoritmom, kliknuti start i zaboraviti da je miner upaljen. Njihov miner bira najisplativiji algoritam i njega automatski rudari... i nema borbe sa postavkama kartice, samo "Start" i to je to...

Stvar funkcionira na način da Nicehash prodaje Hashing power, odnosno ti prodaješ Nicehashu svoj hashrate... a onda oni prodaju kupcima... pa tako ne moraš ni imati rigove, jednostavno kupiš par sati rudarenja npr. ETHa i negdje na svijetu će neki rig rudariti za tebe... možda baš moj ako naletiš

Uglavnom, onda to ispadne ovako...
https://www.nicehash.com/index.jsp?p...iyEHQ9ha33G3an

Svaka isplata ide direktno na wallet na burzi, na tebi je da li ces prodavati za dolare/eure i prebacivati si na tekući ili ces cekati da BTC naraste.

Samo napomena, 750Ti ti neće rudariti ETH.

Napomena 2: Linija manjeg otpora, sigurno ima boljih rješenja od NiceHasha, ali ovo je najjednostavnije i radi bez puno muke.
dakky je offline   Reply With Quote