View Single Post
Staro 22.10.2020., 19:49   #757
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova

Izgleda da ne moze prec prag od tocno 2cm na ulazu u wc. Pri prvom mapiranju je nekako (ne znam ni sam kako) preskocia taj prag i upa u wc pa nije moga vise izac, samo se bumperom zabije jer je bumper taman na sitno <2cm. Pokusa sam danas i ne moze niti uc, pojma nemam kako je upa prvi put. Kakva su vasa iskustva s pragovima od 2 cm?
Ja imam isto tako za kuhinju, kad je mapirao je ušao u kuhinju, prag od 2,2cm a nakon toga nikako ili sporadično, iako pokušava on 20 puta .
Ja sam jednostavno odustao od kuhinje i odvojio ju sa onim odabirom soba i sad mu ne dam da ide gore i sve 5. Ako trebam kuhinju, podignem ga na kraju u kuhinju i dam da prođe 2-3x jer imam samo 2,5 kvadrata poda.
Isto tako imam dva praga u sobe od po 5cm pa sam mu napravio od ostatka laminata male rampe da može u njih, stavio one barijere da ne pada sa strane i dela super.
Moja preporuka ti je da vidiš gdje ima problema na karti i tamo odradiš ili no go zone ili zidove postaviš i onda te dijelove sam usisaš sa štapnim usisavačem povremeno, vjeruj, život će ti biti lijepši!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote