View Single Post
Staro 06.01.2016., 22:35   #59
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova



Čuj njega "hvalim SVOG s6", daj Bože da je moj ali na žalost više nije. Ti si izgleda full u nekom svom na-ajfonu-sve-super modu kad tako dijeliš moj/tvoj. Ponovno dolazimo do one moje prve poruke opčinjenosti apple fanova sa kojima bilo kakva konverzacija u principu nije moguća.
Tako je, drogiram se i sjedim na ladnom betonu .Nisam apple fan,i nisam ja u nicem "full" (najiritantnija postapalica ikad), posjedujem jedino iphone, nakon pa preko 20 raznih androida( samo prosle g 15ak) i opet sam se vratio na iOS, ne na iphone i tako ce i ostati do dolaska 7ice. I da moj telefon je MOJ ,a tvoj je ocito TVOJ/bio TVOJ ako je u tvom vlasnistvu? bilo kako bilo, kao i mileni, EOD od mene, il prodaj taj 6s il prekini s trkeljanjem.

Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova

Super, hvala na odgovoru. Samo mala digresija, smatram kako je recimo i Z3 Compact odličan primjer kako Android sa 2GB RAMa može odlično radit. Isto tako smatram da je kod 1GB to već teško moguće dok iPhone generalno odlično radi na 1GB. Naravno, fluidnost, tj. te milisekunde su nekad i bitne, npr. za pozive, moj ima nekad lag kad treba dialat.

Nego sto se tice usporedbe, jedini koji se priblizio radu iOSa je nexus i xiaomi(miui), sve ostalo li-la, barem ono sto sam ja probao.Takoder od ovih masi dostupnih uredaja bi izdvojio note 3, telefon s androidom koji sam najduze koristio i koji sam prodao iskljucivo zbog velicine.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote