View Single Post
Staro 03.03.2006., 21:37   #44
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Thoroughbred B
COD 2 je jako zahtjevna igra tak da te ne brine sta steka,6600gt i nije neka grafa...

Meni u COD2 na 1280x1024 sve na MAX postavljeno s 4x AA i 8xAF texture takodjer max framerate jako varira,obicno je oko 80-100FPS ali zna past na 30FPS u kriznim trenucima...tako da ovih 100 sto znam imat u 90% slucajeva ne znaci da igra nece zastekat,na 30FPS-a malo fali da pocne stekat,i bolje da ne jer mislim da bi bacio komp kroz prozor nakon svega sto sam kupio : roller : Grafa njente clockana...

Quake 4 je Open GL igra i voli Nvidiju,tako da tu nije nish cudno sto radi bolje,a grafika opet na nivou!

P.S:Nisam siguran ima li ovaj moj post veze s icim sto ste pisali jer sam procitao samo prvi autorov al prozvakajte ga svejedno
Da, u prvom sam postu napisao da Cod2 steka ali sam u medjuvremenu primjetio da steka i sa skroz slabijim detaljima.
Nisam mislio ostavit ovaj Sempron, nego prodat i njega i plocu, a uzet A64 3000+ i valjda tu epoxicu. Ovamo u ovom smradu i nema nekog izbora.: Machineg
Vec sam probao PCI latency tool, samo mi je tamo za default pisalo 0000. Ja sam koliko se sjecam probao 32, 64 i 128. Probat cu ponovno...
Moze li napajanje biti krivo za ovakvo nesto? Na 12V mi ploca kaze: 11,58V i to kad je proc na def.
Kad ga dignem na 2,4GHz pri 1,6V(znam, los primjerak) padne na 11,45V(Prime95). Bas i nije neki veliki pad.
Inace napajanje za razliku od vecine Chiefteca od 350W ima dva 12V raila i dva SATA konektora.
SRV je offline   Reply With Quote