View Single Post
Staro 22.02.2006., 01:42   #31
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor stef
Malo čudno, al ja sam imao slične probleme sa istom pločom i GF 6800 ... doduše ja sam krivio 6800 i nf3 kombinaciju. Probao sam isto sve, od drugog biosa ploče, gart drivera, skoro gige downloada Forceware dirvera, mijenjanje PCI latencije grafe isl. ... niš nije previše pomoglo. Sad sam na nf4 i 6600GT i svi problemi su nestali, čak mi se čini da npr. COD2 puno ljepše/glađe ide sa 6600GT :burn:
Ja imam teoriju da je Nvidija nešto zeznula sa nf3 čipstom ili bar nekim revizijama/serijama istog. Kad sam tražio rješenje na nv forumu puno ljudi se žalilo na to i neki su sa 6800GT i Ultrama prelazili na VIA K8T800Pro. Bilo je također problema i sa 6600, ali dosta manje i više vezano sa SIS čipsete. Recimo, iste kartice koje su na nf3 radile probleme, na VIA K8T800Pro rade normalno sa FastWrites ON naclokane do ibera. Tak da mi je sad malo žao što nisam odma u startu išao na VIA-u, na kraju sam pukao i mijenjao sve.
Slazem se, imao sam i 6800LE prije ove i stvarno brdo problema, ne samo da je stekalo nego je 6800LE bila neispravna i cesto bacala artefakte. Sad imam AGP grafu, izgleda da mi je jedina opcija mijenjati maticnu za K8T800Pro ili onu ASRockicu na ULIju...bilo bi mi previse mucno prodavati i grafu.
Zna li tko kako se clocka VIA K8T800Pro? Konkretno ASUS A8V.
Mozda ipak ASRock?

Ma opet ne znam, prolemi sa nF3 su bili sa 6800 serijom, 6600 bi trebale radit bez beda. Ponovno sumnjam na svoje Windoze.
SRV je offline   Reply With Quote