View Single Post
Staro 20.10.2017., 13:04   #60
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Citiraj:
Autor VedranO Pregled postova
Pa kenja da, imao je jednu losu grafu i sad odjednom SVE sto ta firma radi ne valja?
halo? Koliko je sranja bilo sa drugim proizvodjacima pa ih i dalje kupujemo i hvalimo.
Brandirao je cjeli ASUS kao skart firmu jer eto njemu je jedna jedina asus grafa bila ispod ocekivanja, to je za mene kenjanje.
Imao sam masu asusovih stvari i nikad problema sa niti jednom jedinom, tako da njegovu kenjatorsku temu lagano stavim na ono nesto.
A sto se gainwarda tice, to je bio primimjer njegove logike.
SLušaj tip.
Kao prvo, ja i ti nismo ovce pasli da mi se obraćaš sa "Frajer kenja"
Tako se obraćaj bližoj ženskoj rodbini
To što si se našao osobno uvrijeđen mojim postom o Asusu više govori o tebi nego o meni.
Drugi je problem što ne znaš čitati s razumijevanjem, pa ću ti pojasniti neke stvari

Napisao sam ovo :
"1. Nisam stavio sliku kako bih implicirao da je zbog lošeg hlađenja otišla grafa, što je možda i istina jer prema onome što vidim s obzirom na tip artefakta - ljudi kažu daje upravo vram uzrok za takav tip artefakta.
Stavio sam sliku kao primjer politike ne-znam-jel-bi-piškio-ili-kakio-ali-biti-će-skupo"

Da ti dekodiram :
Ovom tvrdnjom sam implicirao da se proizvođač odlučio staviti hlađenje na 2 i pol chipa jer, eto, imao je aluminija u blizini, a na ostale se nije to odlučio staviti jer mu je bio pre velik trošak iako je stvar plaćena 20 ili koliko posto više nego ista stvar od drugog proizvođača

Osim toga, imaš i drugi moj primjer s laptopom kojeg je moguće napraviti neupotrebljivim ako pogodiš pravi boot sequence u BIOSu.
Da nisam vidio svojim očima mislio bi da je to samo bajka.
To ti govori koliko takav proizvođač ulaže u službu testiranja - vjerojatno je niti nema.
Ako ja potrošim 12 000 kn za laptop kojem treba prefleshati BIOS prvi dan nakon što je kupljen i servis ostavi poruku da se ne smije mijenjati boot sequence jer će se opet desiti isto takav proizvođač za mene više ne postoji.
Comprende?
trex je offline   Reply With Quote