View Single Post
Staro 25.03.2019., 13:43   #12
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Nakon 7 godina u novom stanu, ovakva su iskustva:
- Electrolux suđerica - došla sa stanom, ima najmanje 10 godina, tadašnji top model - dobro je oprao, promijenio ručku, filter i košaru za pribor koje su prijašnji stanari rasturili - nula problema, odličan uređaj, kupio bi istu takvu danas (a imam iskustva sa samostojećim Miele i serijom 4 Bosch suđerica).
- Candy perilica/sušilica - nakon drugog dolaska servisera za čišćenje komore za sušenje, prodao je kad je imala nekih šest godina, kupac oduševljen s njom
- Miele perilica/sušilica - kupljena nova, prvih dvije godine nula kvarova, druge dvije godine četiri, uglavnom problemi sa termostatom, zapunjenom komorom za sušenje i ožičenjem. Platio samo prvi dolazak servisera, sve ostale mi ili refundirali ili poslali poklon paket isprike u vrijednosti većoj nego sam platio popravak. Sad sam im trenutno na listi "popravljamo sve besplatno jer hoćemo da ste zadovoljni".
- side-by-side LG frižider sa ledomatom - top model star najmanje deset godina, made in Korea, od starosti su cijevi za vodu postale krute pa je jedna popucala i napravila malu poplavu, pukla kopča vanjskih vratašaca, odapelo grijanje dovoda vode u ledomat, par žaruljica odapelo - sve riješio serviser za sve skupa manje od 1000 kuna, zadovoljan s uređajem.
- Electrolux indukcija+plin ploča i pećnica sa pirolizom - kupio nove, srednju klasu - nula problema, super aparati.
- Bosch multipraktik - kupio novo, nikakvih problema
- Bosch mikser - "made in Slovenia" sva tri- jedan odapeo prije isteka garantnog roka, dobio drugi koji je odapeo nakon isteka novog garantnog roka, sad sam na trećem.
- Miele usisavač - kupio novo, S5 stara zvijer od 2,2 kW, to je tenk s kojim nikad nikakvih problema osim fizičkog oštećenja osigurača produžne cijevi koju su mi zamijenili unutar garantnog roka i daljinskog kojeg sam oštetio svojom nepažnjom pa mi ga je vga killer zalemio ().
Garro je offline   Reply With Quote