View Single Post
Staro 18.12.2014., 00:08   #60
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Ja sam nažalost citira Anandtech bezveze onako iz prve ruke, ali kad sam kupova FX6300 (Visheru) pogleda sam jedno 20tak sajtova (isključivo gejamanje s obzirom da je to "najteže šta radim"), i vidija direktne razlike odnosu na FX8320 i i5 Hasfail (izbacujem sad namjerno i3 iz računice zbog isključivo dobrih single thread performansi).

Presudila je cijena, i drža sam AMD sve dok napokon nisam naša povoljno rabljeni i5.
Na prodanom AMD kompletu nisam izgubija niti kune (u 9 miseci koliko je radilo u mene).

EDIT Vidim da su ti ćeri intel fangirlsice
Iskreno FX6300 ne bi uzeo ni preporucio.
Ali ako je gejming primaran onda je AMD numero uno jer daje isto za manje para. Ako se neko bavi high end editiranjem i slicnim stvarima onda je logican izbor INTEL.
Stvar je u tome da je u gejmingu ,cime se "bavi" velika vecina pucanstva,logican izbor AMD. Nikad nisam razumio ljude koji bacaju lovu na gejming masine sa Intelom unutra. Jednostavno nema razloga jer u gejmingu nema razlike(osim u blesavim low res anandovim bencevima i kojekakvim losim portovima sa blesavih konzola)
Testirao sam dosta novih igara i sve tece glatko na 60+FPS-a cak i sa blago klokanom "starom" 7850 grafickom.

Pazi,kad trosak ultimativne gejming masine pocinje sa 2000-2500kn(Maticna i proc. high end) onda je AMD way to go.

P.S. Kceri nemaju pojma ni sto je Intel ni AMD,to su sve moje stare igracke.
Ne prodajem te stvari nikad. Ima da rade dok ne krepaju.

EDIT: Kad sam kupovao ASUS Sabertooth R2.0 dobio sam je za 1100Kn. High end maticna za Intel kosta dosta vise.
Hawker je offline