View Single Post
Staro 11.03.2012., 23:06   #22
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ma meni je svakako bolja 3.8 jer je svaka konverzacija u odvojenom prozoru. To me kod novijih verzija jako smeta. Tu verziju ću koristiti dok se nekome u Microsoftu ne sprdne ukinuti podršku...
Hmm kako mislis konverzacija u novom prozoru ? pa cak i 5.x verzije mozes napravit da chat bude odvojeni prozor tj. da ih imas kolko hoces odvojenih na ekranu odjednom ako ne zelis da sve bude zbuksano u jedan panel/prozor. To je prvo sto napravim kad instaliram 5.x verziju .

Meni je najveci problem sto je Microsoft iskljucio share selection on screen negdje nakon verzije 4.x pa 5.x verzije dozvole samo shareati izabrani prozor/aplikaciju a ne selekcijeu desktopa gdje sam moga odrediti crop i shareati sve sto je unutar njega a ne samo jednu aplikaciju ili cijeli screen. Sad je jos gore jer verzija 5.8 opce nedozvoljava share screen bez da postanes "skype pro" user oliti platis x.x EUR mjesecno . Ja sam na 5.5.xxx koja jos uvijek ima share screen ali ako to ugase onda trazim neku drugu aplikaciju za share screen/chat ).

EDIT : BTW postoji li negdje opcija da me skype NE upozorava da je izasla nova verzija svaki put kad se logiram moram kliknut NE, ne zelim se upgrejdati (jer gubim share screen ako upgrejdam sa 5.5 na 5.8), samo cekam kad cu promasit jedan dan i kliknuti da .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 11.03.2012. u 23:14.
Lewis je offline   Reply With Quote