View Single Post
Staro 22.01.2010., 01:26   #136
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
https://shop.corsair.com/store/item_...spx?id=1150701

Da li ovo imas ili ovakav trebas? Ne piše da li je metalni i prema slici (barem meni) izgleda plastično.

Nema cijene, znači vjerojatno je free, no džabe to ako nije metalni.
Ovako....to je sto sada dolazi u svim novim kompletima sa Corsirom H50.
Meni je ekipa iz Hondlove dala "stari" komplet koji su oni dobilii dok Corsair jos nije isporucivao sve za am2+ maticne.
Isti taj koji su mi dali je puno kvalitetniji nego sto sada isporucuju sa svojim kompletima....ako hoces slikam ti ga da vidis razliku.
Sa druge strane i ovaj novi kit koji isporucuju je odlican i nemas brige jer sve ide lagano.....samo treba dobro procitati upute kako se stavlja i jednostavno je nemoguce da nesto shebes.

Mozda ces tu vidjeti kako izgleda stari komplet koji su isporucivali:

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=1659

Citiraj:
Autor Constantine Pregled postova
Sad cu probat doslovno zaljepit ove matice za šarafe za backplate tako da se nemogu rotirat,ako to ne uspije obratit cu se supportu,ali plastika je stvarno bijedna,mogu se usredotočit na detalje tipa uvezen kabel od venta i lijepa kutija ali nemogu napravit metalni backplate
Cekaj....sta ti to mislis zaljepit!? Nema razloga za bilo kakvim kemijanjem ako radis kako treba i kako pise u uputama. Sta te zapravo hebe na tom hladnjaku da ga moras ljepit ili sta vec?

I jos jednom ponavljam....imao sam True Black rev. C i da mi je bio bolji od H50 logicno je da bih njega ostavio......
Meni osobno je H50 daleko bolji hladnjak od TRUE kojega sam imao.....znaci nisam ga gledao u izlogu, slusao sta ekipa prica okolo koja nikada nije imala posteni vent, citao neke recenzije na netu i po casopisima vec sam imao oba hladnjaka pa stojim iza onoga sto kazem.
Platio sam ga malo vise od 500 kn u H2 u Hondlovoj......sto je oko 200 kn manje nego u Linksu i odlicno ulozenih 500 kn.
Ono sto me zanima po cemu je to TRUE bolji i zasto ne kupiti H50?

Citirati cu Wolva i jos jednom postaviti njegovo pitanje:

"Ali iz kojih to razloga Corsair H50 nije preporučljiv?"
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote