View Single Post
Staro 26.12.2017., 12:38   #151
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
a jeste razapeli po useru goc_mails

A ima istine sto on govori .. ali očito je srat jača strana
Ja sam 2 godine vozio kamion sa mljekom
6 dana u tjednu, a bilo je i 3mj u komadu.. bez free day
6-13 i još sam moram na dostavu proizvoda 13-17
Srecom po meni.. netko je uvijek tu da primi moj paket.. ili si malo pričekao jer nisam bio jedini u skladištu kod dučana

Ali ovo je dostava na vrata.. gdje mnogi ljudi rade i nema doma kad je dostava
pa zoves, nitko se ne javlja na kontakt broj . ili se javi pa ti veli doma sam 12-13 pa me opet nema.. i da vidiš kako ti ta jutarnja PLANIRANA relacija pada u vodu

Zato ja osobno i OE i GLS .. dečki.. nazovite.. ako je doma ko super.. ako ne.. preko k penziču susjedu.. nema ga.. ajd garaža i svi sretni .. da im ne otežavam posao
Ali to sam JA .. 1 na 100
vas ostalih 99 boli kita .. želite na ruke kad ste doma

A da ima takvih bedaka u dostavi kako se ovdje piše ima.. teško je danas nač dobrog radnika.. a i teško ga je platit.. mada TAJ dio se lagano mjenja.. jer radna snaga je ZNA SE gdje.. više nema onog sistema.. vritnem f grm i 10 takvih van padne kak ti.. a jok..
samo kaj jedni opet to shvacaju kao, nema radne snage pa sad budem ja dirigiral plaču
Moj osobni moto je bio. pokazi sta znas i trazi .. nema dogovora .. bok
( i priznam odmah .. mnogo puta sam se tako najebo.. dobio vise posla, duze vrijeme, dosao do desne ruke menađera .. ali konto na banki nije se dizao .. pa su mi mnogi sugerirali .. BUDALA .. šuti i radi to što treba i ne predlaži ništa dalje i extra .. jer onda ispadneš baš tako kako je sad )

I sad ti budi pametan
dadoremix je offline   Reply With Quote