View Single Post
Staro 11.11.2012., 09:07   #123
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
kolko ja znam, ime teme je "Call Of Duty : Black Ops 2"

u to spadaju kritike isto koliko i pohvale na igru

a i sudeći po zadnjim stranicama, nitko nije niti spominjao BF3 a kamoli uspoređivao ove dvije igre (što je u svakom slučaju i nepotrebno)

ono što je konstantacija je da su u potpunosti uništili serijal, iza svega još samo stoji ime i ništa drugo
Je, ime teme je CoD:BO2, i tu spadaju kritike i pohvale.
Samo što igra još nije izašla, al određena skupina ljudi kojima se povraća na CoD ima životni cilj da uvjere drugu skupinu ljudi koji vole Cod da igra kurcu ne valja.
Mislim WTF? Znamo da ti kojima se povraća na igru neće igrat BO2, al čemu silovat temu uvjeravajući druge da je igra smeće itd?
Mislim ono, ja sam vidio, probao, odigrao x igara koje mi se nisu svidjele. Al baš nikako, bile su mi glupe. Što zbog kvalitete igre, tematike, igrivosti ili nekog drugog faktora.
Jesam li se ubacivao u teme o tim igrama i širio svoja uvjerenja te pokušavao druge uvjerit da im netko ispire mozak, da je to glupo, da je smeće? I to čak i prije izlaska igre? Nisam. Čemu?
Meni je WoW glupa igra. I tu je kraj. Ja ju ne igram. Al mi ne pada na pamet useljavat se na WoW forume i propovjedat ljudima da ne znaju što čine.
BF3 na koji masa ljudi svršava i i to im je najubersupermegaigra je imao milion bugova i sranja u sebi. I sad bi im ja trebao srat po temi da ne igraju to, da je smeće??? Ma daj molim te, bio bih razapet i banan odmah.
Ja obožavam C&C Generals igrat u hamachiju. Igra je prastara. I igra je neoptimizirana, bugovita i ruši se. I ima vjerojatno boljih strategija od nje. Al ima ono nešto u sebi što se meni i nekolicini mojih frendova sviđa i igramo. I sad da dođe netko da me uvjerava da je to smeće? Što ja na to mogu mislit o njemu osim da je debil? Mani me se čovječe, meni se sviđa i bok.
Igram i CoD4 u lanu svaki petak. I so what? Da, igra je arkadna, ima male mape, nema vozila. We like it! Igramo 4 na 4 ili 5 na 5, ne trebaju nam kilometarske mape, ne trebaju vozila i avioni, i sviđa nam se što je arkadna. Sviđa nam se igrat sabotage, sviđa nam se što je igra brza, sviđa nam se što ne moram hodat pol čuke dok ne vidim neprijatelja. Mi to volimo.
Al ne kužim zašto to ljudima koji igraju FPS-e koji su drugačije koncipirani to smeta?
Ne sviđa ti se? Nemoj igrat. Nemoj trošit svoje vrijeme na na to. Kraj priče.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote