View Single Post
Staro 05.06.2018., 13:27   #14
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Jesam li fino napisao da bez detaljnijeg uvida u situaciju nije moguće išta reći a da je relevantno ? Pa valjda čovjek zna čitati.
Rekao sam da necu sudjelovati vise sa savjetima u ovom topicu i necu... vodi i dovrsi sam sto si predlozio ali moram reagirati na neistinu i laganje te dovodjenja u zabludu kada i sto si rekao !

Ja sam se referirao na tvoj post od danas 09:21 gdje si krenio zestoko.

Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Ja uvijek preporučam Mikrotik jer je omjer cijene/kvalitete najoptimalniji.
Evo moje opcije:
- 2 x hAP ac2 (za dvije etaže kuće)
- 1x cAP ac za bazen, ako ide na vanjski natkriveni zid ili negdje unutra. Ako ide vanka onda wAP ac.
1. Nisi znao da ima 10Mbit/s
2. Nisi ni pitao koju brzinu uopce ima.

Nakon toga Danas 10:46 @Polip izbacuje informaciju da ima 10Mbit/s maximalno i to vanka na bazenu i sada se ti najednom ogradjujes danas u 11:57 sa gornjom izjavom ?

Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Jesam li fino napisao da bez detaljnijeg uvida u situaciju nije moguće išta reći a da je relevantno ? Pa valjda čovjek zna čitati.
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Zašto da uzme router od Tele2 i veže se dvije godine, i tako plati puno više nego da ima svoj uređaj i mijenja sim kartice unutra kako mu se prohtije ?
Ovo je OK ali opet i samo kada sazna koliku maximalu moze sa tog mjesta izvuc a to sigurno nebi trebao sa kupovinom bilo kakvog mikrotika "za testiranje" - to nece biti bacanje novaca a mojih 150kn oce ?

Znaci nije pljuckanje i seruckanje niti se pokusavam spustiti se na osobnu razinu kao ti nego se radi o cistom pristupu samom problemu korisnika a krenuvsi sa cinjenicama koje su za sada poznate pa shodno tome reci nesto korisno.

a) prvo si rekao da kupi/potrosi 2k kuna
b) onda si se ogradio bez detaljnjijeg uvida u signal.

Samo naprijed.

Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Mobitelom. Prvo pronadjes prikladno mjesto sa najjacim signalom, zatim svaki sat tijekom dana
napravis mjerenje na tom mjestu. Tako ces dobit situaciju sa opterecenjem stanice...
Ha.. vidi vraga... eto mrsko mi @Prezime ide u smislenijem smjeru, logicno, konkretnije i razumnije i jos se ne razbacuje sa ciframa...
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 05.06.2018. u 13:32.
silver_tip je offline   Reply With Quote