View Single Post
Staro 05.09.2010., 23:50   #15
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
ne znam zasto svi toliko hejtaju po macbookovima. istina je da se za taj novac moze kupiti laptop jaci po internim komponentama, ali nije laptop samo ono sto je pod poklopcem. pa nije to desktop kanta da se samo konfiguracija gleda! prednost apple laptopa je unibody alu kuciste kakvo niti jedan drugi proizvodac nemoze ponudit, baterija koja je u velikoj vecini slucajeva duplo jaca, ekran koji je takoder u velikoj vecini slucajeva puno boljitrackpad koji je izvan svih klasa, punjac na magnet, slot loading drive, itd. dam se kladit da skoro svi sta pisu protiv apple laptopa nisu niti probali raditi na njima. ne znam niti jednog jedinog covjeka koji je radio na macbooku par dana i da je kasnije rekao da je overpriced za to sto nudi. jednostavno ima drugaciji pristup nego ostali proizvodaci koji idu na jacinu komponenti. uostalom, nemozete rec da su macbookovi underpowered za normalan rad. nitko ne kupuje macbook za gaming. a sto se video i photo editiranja tice, isto je dovoljno jak za to (ne racunajuci 13" model koji niti nije namjenjen tome).
Shockre je offline   Reply With Quote