View Single Post
Staro 26.06.2018., 20:20   #3124
Bokygs
Premium
Moj komp
 
Bokygs's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb/Gospic
Postovi: 105
Pravilo Linksa je da potpisujes racun kojim si pregledao robu prije preuzimanja i slazes se s jamstvenim uvjetima (koje po P.S.-u dobijes zaklamane za racun).

Sve lijepo pise i treba procitati. Na samome dnu velikim podebljanim slovima da jamstvo vrijedi iskljucivo uz predočen račun.

Ne targetiram tebe osobno niti tvoju firmu,ali dozivio sam puno situacija gdje firme dodju s stvarima bez racuna na reklamaciju.
Hoce vratit nesto koristeno bez ambalaze ili osteceno,reklamirati stvari koje nemaju vise jamstvo,traze pare nazad ili drugu artikl na licu mjesta za nesto kupljeno prije godinu i pol ili slicno jer eto trose velike pare u ducanu...i UVIJEK je hitno.

Pravila su ista potrosio ti 50kn ili 500 000kn.

Druga je stvar sto prodavac nije htio/znao pronaci racun kroz sustav,za sto postoji vise nacina i nijedan ne traje duze od par sekundi.

Moja osobna praska je bila da sam firmama uvijek ucinio uslugu potrazeci racun bez obzira bila reklamacija ili im trebala za knjigovodju, dok su fizicke osobe uvijek dobivale kratak i brz odjeb.

"jooj gospon,ma mi smo kupili laptop mislimo proslo ljeto,maaa bio je lenovoooo,ma nece se upaliti visee,maa kostao je oko 3-4 tisuce kunaaa,crni je biooo,ajde nam nadjite racun,mi bi to reklamirali"
Bokygs je offline   Reply With Quote