View Single Post
Staro 12.02.2014., 02:12   #90
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor Awelorn Pregled postova
Evo ti primjer kupis colectors edition gdje dobijes Imperials koji nitko tko je kupio normalno igru nema.Imperialsi imaju posebne racial statse.

Nije li to pay2win?

U sve to placanje igre i mjesecne naknade igra ima cash shop

Evo sto su napisali na sluzbenoj stranici:

"Gameplay benefits within this edition have been designed to avoid bestowing unfair advantages over players who do not purchase this special edition. This is cool content designed for some of our biggest fans who wish to have something different from other collector’s editions in the market. The only other alternative would have been to offer a collector’s edition that offers no in-game items whatsoever. That simply didn’t seem fair to fans who are excited about the game and want some special digital items".

Navode kako nece imati nikakve prednosti a onda kazu da ces ipak dobiti neke iteme odmah na startu ukljucujuci i prsten s koji daje expiriance boost i treasure map.Daj 20dolara vise i imat ces bolje stvari
Ne to nije pay2win uopce.....

A ovu prvu tvoju recenicu necu ni komentirat.
Dakle kao što sam rekao, ljudi nebi trebali korisititi riječi koje ne razumiju. P2W se uvijek korisiti za komponentu PVP-a, dakle ti sa ovim nekim prstenom nećeš nikog lakše ubiti u PVP-u, niti će ti racial ability od Imperialsa ikada pomoći.

Već igram MMO-e preko 10 godina i znam dobro što znači P2W, ovo jednostavno nije to. Gotovo svaki MMO za koji sam napravio preorder je imao takav neki prsten za XP boost, nekakav cool mount, itd. i uvijek to postane sranje nakon levela 5 valjda.

Za cash shop nisam vidio da postoji, niti je do sada potvrđeno da će biti u igri, ukoliko ga bude onda će sami sebi zabiti odjednom dosta čavala u ljes, a igra će propasti u roku od 3 mjeseca.
HAL je offline   Reply With Quote