View Single Post
Staro 01.11.2007., 17:43   #37
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Gumby, samo da ti kazem da si kvotao covjeka koji 20tak godina prelazi granice i ovjerava ivu, mws, ddv...itd. Tako da uz duzno postovanje moram ispraviti tvoje navode.
Gle, uz duzno postovanje i tebi, moram i ja odgovoriti na neke stvari...BTW skvadro sorry na mogucem Off-topicu...

Prijateljev bratic je carinik od tud mi info o upisivanju racuna za koje se trazi povrat poreza. Ne znam dali se radi o svim ciframa, znam iz osobnog iskustva da velike racune bas faxiraju nasim carinicima.

Ovo za tax-free ti djelomicno stoji. Kupovao sam dosta u Grazu i od svih hardware shopova vidio sam da jedino Peluga ne radi na Tax-free.

Sto se tice kategorija (Tax-free), to je tako bar zadnjih 17-18 mjeseci. Tad sam kupovao fotic (Graz Camera, a Tax free) i racun je bio veci od 400€ ne znam sad tocno koliko, povrat je bio (prema formularu) koliki je vec bio (tu si vjerojatno u pravu sto se tice racunice, bubnuo sam cifru bezveze), a pri podizanju love u posti nisam dobio navedenu cifru iz formulara, a niti cifru umanjenu za njihovu proviziju, vec cifru prema kategoriji, kako sam vec spomenuo u proslom postu. I BTW u stvari nisam dobio nista jer su mi u trgovini napisali krivu cifru u formularu (napisali su stvaran iznos, a ne prema kategoriji), a nije mi se poklapao datum racuna i formulara obzirom da sam narucio fotic on-line, a po njega sam dosao 3 dana kasnije

Sorry na poduzem postu i necu vise pisati o toj temi na ovom mjestu
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote