View Single Post
Staro 07.11.2011., 20:02   #60
Tomy B.
Premium
Moj komp
 
Tomy B.'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 820
@ Šušta: nedavno smo slagali nekakvu konfiguracija baš za AutoCAD i još neke programe za rezanje pomoću lasera, probati ću doći do iskustva ljudi koji to koriste pa se javim.



@ dondon: sorry, ali moram komentirati ono što si napisao jer su to totalne gluposti:

Citiraj:
Ne smije se defragmentirati jer skraćuje vijek
- smije, ali nema smisla

Citiraj:
Ogromna panika hvata nove korisnike oko AHCI-a
- ne znam zašto bi nekoga hvatala panika oko AHCI-a, uključiš AHCI i gotovo

Citiraj:
BSOD se opet vraća na velika vrata. Dugo ga nije bilo!?
- kod nekih SSD-ova ga nikada nije bilo, niti ga ima, a kod nekih je on "dio inventara"

Citiraj:
Foldere Users i program Files se premještaju na sekundarni disk, jer nije dobro da SSD toliko piše.
- totalna glupost, pa valjda kupiš SSD da ga koristiš, a ne da skuplja prašinu

Citiraj:
Novi OS W7 očito opet ima stare duhove u sebi jer puno ljudi prijavljuje da W7 ne prepoznaje SSD. Vidim ga u BIOSU,ali W7 se izgleda voli našaliti i ne prikazati SSD u disk menagmentu. Prije svake instalacije novog SSD, fizički ¨obavezno¨ moraš iskopčat svoj stari HDD. Jer zlu ne trebalo, W7 se možda neće svidjeti stari HDD i novi SSD.Obavezno ukopčati novi SSD u SATA0 port jer možda prilikom prvog bootanja SSD neće raditi.
- kakve to veze ima sa SSD-om ako W7 ne prepozna dobro SSD

Citiraj:
Instalacija sa bootabilnim USB stickom na SSD se priznaje kao herojsko postignuće.
- smatram se herojem na 57-u, čak postoji i MS-ova aplikacija za staviti image na USB

Citiraj:
Ma stavit ću bolje DVD zlu ne trebalo.
- nisam nikada W7 stavio na DVD

Citiraj:
Nije mi namjera bilo omalovažavati nove tehnologije, ali ako su toliko osjetljive onda ću se radije ostati na HDD.
- ili izaberi SSD koji nema problema

Citiraj:
Ili kako bi jedan genije rekao. Time will tell.
- meni Samsung već dvije godine radi bez problema, prije toga je isto jedan Samsung godinu dana bez ikakvih problema i mislim da taj još uvijek radi
__________________
If You want to be old and wise,
You gone be young and stupid first!

Pošteni trgovci: .1. .2. .3.
Tomy B. je offline   Reply With Quote