View Single Post
Staro 25.07.2008., 12:45   #106
Iceman11
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Uh, ovdje ima svega... Za pocetak, makni taj SW iz analize, rezultati su nebulozni. Tip polja i setup je poprilicno neovisan o broju diskova (osim u iznimnim situacijama). Ako je klasican rad u pitanju, isao bi na 64 k, osim u slucaju jako ceste obrade multimedije, tad mozda na 128k...
pod SW mislis na HDTach? Svi rezultati za fileove do 2 MB pretpostavljam?

Zar ta extremna zabiljezena brzina do 5GB/s nebi mogla biti objasnjena sa cashom drive-a i sa fast write/read opcijom u visti i sl...koji program onda umjesto HDTacha da to istestiram, ili kako da to istestiram pjeske sa kopiranjem i stopericom?

sto se tice stripe size-a, znaci mislis da nije potrebno ici na manji za OS od 64kb? Meni je sad 128kb kolko je bio default, jel ima smisla sad to mijenjat na 64kb, posto pretpostavljam da ce trebat ponovo vistu instalirat onda...nije neki problem ako treba, 18min je trajala instalacija

ako mi nije bitno kolko harda pusim bezveze, jel ima smisla povecat clustere sa defaultnih 4kb na C(OS) ili D(Igre, video i muzika) particiji, sto se tice performansi i manjeg defragmentiranja...

znam da mozda previse filozofiram i cjepidlacim, i da je to sve u pragu par postotaka sim, tam, al volim stvari istjerat na cistac kad ih se primim. Kad mi ovo sve sjedne, prebacujem se na graficku i proc dio foruma

Zadnje izmijenjeno od: Iceman11. 25.07.2008. u 12:56.
Iceman11 je offline   Reply With Quote