View Single Post
Staro 06.12.2019., 23:50   #324
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor ti.le Pregled postova
DE89 je klasik među DE brijačima, identičan kao Muhle R89 (ista glava, zajedno razvijena), a klon im je i DM brijač
Pozdrav, evo napokon stigo moj edwin. Kako je dugo trajao put iz UK, a ja sam starom dao fusion i mach3, morao sam naći način za brijanje. U staroj kući kod strikana sam uzeo njegov stari DE brijač, imao je nešto kamenca i naslaga; očistio ga, bacio u mix octa i sode bikarbone 20 minuta i tu je izašao sjajan kao novi. Još je išao u perilicu za suđe... Haha, sve prošlo za 5. Radi se o nekakvom Gillette Englandu. 2 brijanja obavio s njim dok nije došao Edwin Jagger.

Uz EJ, stigla je jedna feather lamica i 10 personna. Ja sam u paketu uzeo i 10 koamada astre.

Prvi puta sam se se obrijao prekjučer sa novim brijačem.

Od kad imam safety razor, ovih 3 brijanja sve skupa, zaista zaista uživam. Sapun sam prema preporuci uzeo Tabac, a aftershave neki denim (miris '90ih), meni je super.
Za poklon sam dobio četku od jazavca iz Mullera, a dan prije sam kupio svinju isto tamo. Mislim da je svinja oko 40kn, dok je beđer oko 100. Prvo brijanje sam umatoč upozorenjima obavio sa featherom. Jako sam zadovoljan. Nisam se značajno porezao. Na jednom mjestu na bradi točkica.

To je moj starter pack.Evo i fotka https://imgur.com/tjEqr3Z.

Zadnje izmijenjeno od: Tomtam. 06.12.2019. u 23:57.
Tomtam je offline   Reply With Quote