View Single Post
Staro 04.12.2016., 23:19   #142
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Ti imas ugovor koji ima svoje clanke vezane za sam sluzbeni cjenik i opce uvjete koji ti se negdje u tom ugovoru spominju da ih mozes vidjeti na njihovoj stranici.

Ovaj podatak o zaštiti mrežnog integriteta se moze vidjeti samo u uvjetima koristenja Homebox/Oficebox Turbo tarifa !

http://www.vipnet.hr/o-vipnetu/uvjet...07706/26975570

Uvjeti se primjenjuju od 14.11.2016.g. tako da je to vrlo friski podatak i ti uvjeti imaju 51 clanak.

Taj podatak je vrlo vazan sto se tice tih 150GB, rekao bih da je to od krucijalne vaznosti jer ako se pipa zatvara nakon 150GB onda cjela filozofija koristenja usluge u nocnim satima za skidanje nekih vecih stvari pada u vodu.

Zapravo pada sve u vodu jer ovdje se spominje uskracivanje usluge do kraja mjeseca a ne spustanje brzine !

Takodjer ovdje je velika nepoznanica sta ce biti za nekih 6mj. ili 1 godine... ako se to pocne primjenjivati ? Ugovore pod tim opcim uvjetima te usluge kao takve ljudi su potpisali i nemas pravo na raskid pravno gledajuci nikako jer tebi/vama kao ugovorenoj strani nisu promjenili opce uvjete !

Tu nikako nismo na cisto... i sam razmisljam dali uzeti uslugu, ponudu imam ali ova informacija tj. na takve uvjete ne zelim pristati.

Gledam prosli mjesec sam napravio 347GB a vrlo malo skidam... vecinom online gledanje i ako ce mi uskratiti uslugu nekad, bilo kad u te 2 godine nakon 150GB onda je to pusiona teska.
silver_tip je offline   Reply With Quote