View Single Post
Staro 07.01.2012., 05:27   #128
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
nisam iz zagreba, siska, iz karlovca još manje ovo šta vi sada pričate ja čujem (ali majkemi) po prvi puta, kakvo otvaranje računa po studentskim centrima? nemam pojma?

ja bi uvijek prije nego šta počnem raditi po ljeti, otišao do svoje ex srednje škole, potpisao ugovor sa školom, dao svoju sliku, 20 kn i broj žiro računa, datum od kad radim ko kad radim, ime odgovorne osobe i slične i onda bi oni taj ugovor poslali firmi i tamo bi to "ovjeravali", potpisao bi 3-4 primjerka ugovora i to je to, mogao bi početi mukotrpni radim, ali ovaj ugovor sa školom mi se čini sasvim ok i čas posla... inače sam vanredni student i ovo za studentske centre i račune prvi put čujem doduše, niti ne namjeravam otvarati što više računa "naokolo" - cilj mi ih je što više pogasiti i što manje kartica i "mojih potpisa" na nekom papiru imati...

coconut - znači puno bolja, sigurnija i pametnija varijanta je da mi stara uplaćuje na tekući? tako sam 100% siguran da neće doći do nekih sranja?

...još uvijek se dvoumim između PBZ-a i Erste-a (a i to su valjda vodeće banke kod nas u hrvatskoj)? PBZ mi se sviđa jer uz žiro račun dobijem i debitnu visa electron pa bi odmah tamo i otvorio tekući a Erste mi se sviđa jer je baš na svakom jebenom koraku - di god se okrenem - eto Erste bankomata ili banke, u smislu da je "dosta rasprostranjena" - sada me zanima dali je isto tako dobra fora kao u PBZ-u da uz žiro račun dobijem visu electron ili? Se plaćaju mjesečno te Vise Electron u jednoj i drugoj banci ili ne? Znam da u ovoj mojoj www.ikb.hr tekući je oko 6 kn mjesečno a žiro ništa, osim da imam neku sitnu lovu na njemu?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote