View Single Post
Staro 05.01.2012., 03:42   #117
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Znam da sam malo off, al moram se nadovezat na ovo. Kolegica s faksa ima otvoren devizni i žiro račun u Karlovačkoj banci, kad nam je kartice pokazala ja sam umrla. Doslovno komad papira, kartona, na kojem je ona sama morala rukom napisat svoje ime i prezime i potpisat se. Na kartici od deviznog piše devizni račun i nacrtana je deva, a na kartici od žiro računa piše žiro i nacrtan je žir. Nisam mogla vjerovat kad sam vidjela.

Enivej, ja sam imala tekući i žiro otvoren u ZABI, nisu mi niš naplatili kod zatvaranja, osim što moraš podmirit eventualno dugovanje, minus, naravno. Planiram sad u PBZu otvorit baš zbog Vise Electron koja ide uz žiro i jednostavno jer sam za PBZ dobila najviše preporuka, a taj studentski paket sa net bankingom i svime je 5kn mjesečno. U ZABU više nejdem, ne sviđaju mi se.
Pa i ja imam u podravskoj žiro (zbog stipendije) i jednostavno je plastificirani komad papira na koji sam se mo'ro potpisat

ali mogu tražit baš i karticu, VISA Electron

ali mi ne treba pošto imam u PBZu taj žiro sa VISOm
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote