View Single Post
Staro 25.03.2011., 19:58   #90
limun
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 11
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
1. HD6850 1Gb ili GTX460 768Mb/1Gb

2. kvalitetna kućišta imaju svoju cijenu, a ona nije 300 nego 500-600kn. Mislim da je daleko bolje uštediti na nekoj drugoj komponenti i kupiti si kvalitetno kućište. Preporuke za modele tvrtki Antec, CoolerMaster, Chieftec i Lian-Li.

3. Intel ima skuplje procesore i ploče i u većini slučajeva od kasnije nadogradnje procesora nema ništa. AMD je puno jeftiniji i fleksibilniji po tom pitanju. Athlon tj. Phenom X3/X4 procesori su dovoljno jaki za većinu današnjih potreba. U slučaju potrebe, lako se stavi X6 procesor sa 6 jezgri.
1. ok, uzet cu onda neku od tih (budem jos vidio na kraju kad dobijem konacne cifre..)

2. Ona nece overclockat komp, tako da temperatura u kucistu nije od neke pretjerane vaznosti, niti joj je bitan izgled... mozete molim vas preporucit neko ok kuciste iz protisa za otprilike ovu cijenu (ok == pristojnije od drugih za tu cijenu, nazalost nemaju vise anteca 300).

3. A zasto se na zadnjih par stranica svugdje sugerira 2500k? i gledao sam usporedbe, svugdje pisu da je to najbolji odnos performansi i cijene?! 6 jezgri joj sigurno ne treba, djelomicno zato sto valjda postoje 4 programa koji ih znaju iskoristit, djelomicno zato sto se onda sa sljednim programima koji ne koriste vise dretvi/procesa vraca par godina unazad. Onda mi x3 ima smisla, ali onda smo dosta ispod budzeta a ne vidim sto bih drugo dizao. Jel sad stvarno mislite da se ne isplati uzimat 2500?

Citiraj:
Autor croclocker Pregled postova
ako nece clockati proc ne treba mu proc s K oznakom
ne znam bas da bi clocko proc za office i tako to
hah, nisam ni skuzio da ima ne K verzija hvala.
limun je offline   Reply With Quote