View Single Post
Staro 12.07.2017., 19:51   #2775
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Ev oda se i ja javim .. kupujem u linksu jednom u dvije godine mozda. Al izbijegavam koliko god mogu.
Al mislim da vise necu uopce ...
Naime radi se o poslovnici Split. Neznam odakle da pocnem !
Drugo ime za tu firmu je Problem ! Bio da si zaposlen u njoj (cist mi je zao zaposlenika .. al samo nekih) bilo da kupujes.
A o Hardware-u da ne pricam, svega je tu bilo kroz ove godine. A najmanje ugodnog iskustva.

Tocka na i. je bila kad su mi odbili reklamaciju jer im je jedna nogica na socketu na maticnoj od procesora davala malo drugaciji odraz svijetla, na sto su znalci ustvrdili da je to mehanicki kvar i da to ne mogu prihvatiti nazad. (a procesor radi)
Rekao sam im da mogu provjerit jel do toga (a nije) oni su odgovorili da je to fizicki neispravno !

Na pitanje dali bi kabel (vodic) presavijen u suprotnu stranu od onog u kojem se izda kupcu bilo isto definirano kao mehanicki kvar nisam dobio odgovor :-)

Ma mislim ono jasni su mi oni i da im ljudi donose svasta na reklamaciju .. al ovo .. e to je malo previse.

Usput moguce je da je takav socket bio i izdan.. posto to nije bilo moguce tek tako utvrditi vec dobr dobro se zagledati i dosta jako svijetlo ...(nisam ni znao da je doslovno povecalo potrebno pregledavat komponente prilikom preuzimanja)
Tim vise sto mi je nedavni bila izdana graficka kartica koje je bila kao nova.. .al se vidilo na bakrenim pinovima/utorima da je vec bila probavana ...
Al mislio sam si .. .no big deal ako radi radi !

Al ovo je malo previse .

Jos su mi rekli da ja mogu pregledati sve sa strane priliko preuzimanja...
Mislim ako je do toga doslo ... hvala dovidjenja !!!

Uostalo za izdavanje robe im treba minimalno 15 minuta ... a jos bi ja trebao to pregledavati ... (valjda vani na parkingu jer su unutra zatrpano !?)

A da napmenem kako sam jednom htio od prodavaca da mi otvori kuciste da vidim kako izgleda a on odbio uz izliku da je isto kao na slici na webu !? (usput nije bilo isto ...)

Itd itd ...
__________________
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote