Tema: Dronovi
View Single Post
Staro 14.05.2019., 12:34   #1
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Dronovi

Po malo krećem u ove vode pa rekoh da vidim ima li još kolega koji su već u ovim vodama ili koje ovo makar generalno zanima.
Nisam vidio nikakvu sličnu postojeću temu, ako sam samo bio ćorav - javite pa ću se prebaciti na tu temu.

Osobno ga nabavljam čisto zbog hobija, malo se naučiti fotkati, nositi ga sa sobom na putovanja pa da mogu snimiti neke stvar do kojih ne mogu pješice doći, a i tu je uvijek djetinjasti faktor gdje mi ovo valjda predstavlja ultimativnu igračku kakvu sam sanjao kao klinac

Nakon čitanja raznih stvari na netu i gledanja ne znam ni sam koliko yubito videa, odlučio sam kupiti DJI Mavic 2 Zoom.
Malo skuplja stvar ali se čini odličan za amatera jer bi ga trebalo biti teže razbiti (i lakše letiti) zbog svih silnih senzora, a opet je više nego dovoljno "pro" da ga želim zadržati jednom kad se naučim bolje baratati i njegovim letenjem i uzimanjem boljih fotki i videa.

Da li je netko drugi nešto kupovao u zadnje vrijeme, kako ste zadovoljni svojim uređajima, imate li neke savjete koje želite podijeliti...?

__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote