Tema: Starcraft 2
View Single Post
Staro 15.09.2007., 12:09   #23
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Što se meni ne sviđa u xy-craft serijalima...
Mislim da je već krajnje vrijeme da malo poboljšaju omjer jedinica, a i da se vidi kako eventualno uniti izlaze iz zgrade / carriera / drugog unita.
Također, da prepreke utječu na putanju projektila. Smiješno mi je gledat marinca kako puca kroz vlastitu zgradu, liticu, protivničku zgradu, a zapravo pogađa unita iza svo to troje.
Ne govorim sada da stvari trebaju biti u skali supreme commandera. Nije mi baš nešto bila igra radi presporog tempoa. C&C3 je recimo imao izvanredne omjere jedinica.

Također, zbog nedostatka građevina poput zidova, igrači su impovizirali izgradnjom najjeftinijih građevina kao blokade, točnije za terrane je to bio supply depot.

I u SC2 umjesto da dodaju neke građevine koje služe za blokadu kretanja (zid) što su oni napravili? Supply depotu dali upgrade za armour, i mogućnost da se ko zgrade u NGE povuku pod zemlju da ne zazidaš vlastite jedinice. Koja idiotarija.

To me zapravo najviše smeta. Što nema unita koji ima neku svoju upotrebu i to je to.
U svakom novom nastavku uniti i zgrade postaju sve više "katica za sve".

Ako nastavi ovim tempom, sc3 / wc4 će imat unita koji će biti graditelj, koji se može rastvoriti u siege engine, teleportirati po mapi, healat unite, i imati ugrađeni disk defragmenter.
Punio4 je offline   Reply With Quote