View Single Post
Staro 12.10.2019., 20:57   #942
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Šta je tu tebi čudno? Normalno da treba.
Meni je malo neobično da se reklamiraju. Ko da gledam reklamu od vodovoda ili "čistoće"

silver_tip, moguće je i to, ali zašto bi se ljutio Kinez ako ja jednostavno ne podignem pošiljku? Možda mu se vrati item a 5KN mu ostaje. Jedino ako baš podivljaju kad rade povrat Ja ako bih htio zajebavat carinu ne znači da bih zajebavo Kineza. Oni su meni OK i imam pozitivna iskustva.

Ako ćemo pričat realno, taj limit od 160KN i tako nije zbog nas nego zbog njih. Moraš odredit neku granicu ispod koje se jednostavno ne isplati obavljat "postupak" odnosno gdje možeš očekivat da ljudi stvarno neće vidjet za shodno da preuzmu pošilju.

Meni su na jednom telefonu tako mislili roknut 69% "troškova" i PDVa, ja zovem i kažem da nije u redu, čovjeku je bilo neugodno (a baš sam se htio zakrviti s nekime tamo) i kaže da ne moram preuzet. Ja kažem naravno da neću, kasnije sam s Kinezom dogovorio da zadrži shipping i da mi vrati ostatak, mislim da je to bilo fer.

Pretpostavljam da zemlje koje završe na crnoj listi su one u kojima se ili izgubi previše pošiljki ili ekipa cigani pa iskorištavaju situaciju.

Zadnje izmijenjeno od: mkey. 12.10.2019. u 21:05.
mkey je offline   Reply With Quote