Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 24.03.2018., 19:12   #2369
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
ima li itko ovdje da zna dati neku konkretnu preporuku bez bljuvotina i prepucavanja?
Konkretna preporuka bez bljuvotina i prepucavanja je dana već više puta.
Sveti japanski četverac za grijanje, po mogućnosti ne njihovi entry modeli nego midrange. Na ferlez.hr je to lijepo raščlanjeno.
Samo za hlađenje služi bilo koja klima.
Ljudi se za ove Quadro klime love na dulju garanciju (koju nebi smio dobiti bez redovitog servisa), ja sam pokazao da kod nas Fujitsu ima najduljeg
A to što netko misli da će se grijat na FujiAir i sl., i da će mu biti ugodno, neće.
Te i takve klime redovito više troše, loše moduliraju, pa se u grijanju ponašaju kao fix speed klime, otuda i veća potrošnja. I redovito su bučnije od premium klima.
Primjer Korel klime kod punice, djeluje ko da ima 10+godina.
Crko LED display, bučna. Grije, ali ovo joj je druga sezona.
E sad, ako je nekome velika razlika od 3500 za Quadro i Vivax do 4000 za entry Fujitsu naprimjer, onda nek si kupi Quadro i nek ne pita puno po forumu što da kupi. Nije da ti treba savjet s foruma da kupiš najjeftiniju klimu s nekakve akcije. Odi pa kupi.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote