View Single Post
Staro 11.01.2016., 20:44   #70
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Pa ne pljujem, za sad ga još istražujem i navodim što me smeta.
dakako, ima i ogromnih pluseva, puput baterije i fotića.



Uf, ovo mi je skroz promaklo jer sam vidio opciju za brojeve, ali mi je brojke dodala red iznad slova što mi se ne sviđa, no kad je to isključeno a uključeni simboli, onda je ok. Thanks

1. No, fali mi brzo prebacivanje jezika tipkovnice na istoj, strelice za kretanje kroz tekst, ali dobro, to je manje bitno.



2. To da imam sve kontakte, grupe i favorite unutar dialera.



Njega sam i ja stavio, ali najnoviju verziju s google playa.
1. Da možda nema ali možeš zato označit sve jezike koje koristiš i potom na dugi pritisak dodavat simbole pri pisanju, kao npr. njemačko ß što je opet bolje nego pritisak-promjena jezika-pritisak na tipku. I ovce i novce

2. Ummm pa imaš na jedan pritisak, gornji desni ugao kraj 3 točkice ima simbol imenika stisneš i gle čuda sva imena, svajp uljevo i dobiješ Favorite (Omiljeni) još jedan svajp uljevo i dobiš grupe. A u samom Dialeru ispod trake za pretraživanje svih kontakata (btw. di ćeš lakše od toga ako ne znaš broj a imaš hrpu kontakata) imaš slike najčešće pozivanih kontakata.

Galerija meni osobno je jedna od boljih i intuitivnijih (svajp ljevo ili desno za povećanje ili smanjenje broja kvadratića) mogućnost skrivanja fotografija i integracija sa FBom i Flickrom, servisima koje najčešće koristim za fotke.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote