View Single Post
Staro 04.02.2012., 18:35   #94
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor newyxX Pregled postova
To nije loše napajanje, ali xfx i seasonic su napajanja puno bolje klase.
Definiraj "puno".

Citiraj:
Autor lolofuxy Pregled postova
1. Nemoj se nervirat loše ti je to za živce
Ne nerviram se, nego pokušavam dat konstruktivan savjet.

Citiraj:
Autor lolofuxy Pregled postova
2. zašto mu nebi savjetovao da si uzme za 100 kn više bolje i kvalitetnije napajanje, kad već uzima cpu i mbo i morat će sve slagat (i opet nisam ga natjerao da to napravi nego sam mu samo dao dobronamjeran prijedlog)
Zato što već ima dobro napajanje i stvarno nema potrebe za nadogradnjom.
O tome koliko se novaca može dobit za u trgovinama precjenjeno, a na forumu podcjenjeno napajanje najradije ne bi pisao.

Citiraj:
Autor lolofuxy Pregled postova
4. nova Cx serija je loša, pod time mislim da ima boljih napajanja za tu lovu i da se nije usrećio s tom kupnjom, a to kaj si se ti uhvatio za ovo "loše" i misliš da ja odmah pljujem po napajanju i da mislim da ga ne treba u nijednu konfu stavit je tvoj problem
Ima boljih za tu lovu, tu nema nikakve dileme. Ali nema boljih za one novce koje će dobit prodajom CX-a. Niti postoji realan razlog za zamjenu tog Corsaira.

Citiraj:
Autor lolofuxy Pregled postova
5. Znaš i sam da postoje bolja kućišta od TT-a i bolji hdd-ovi od Seagatea za istu cijenu, i zašto bi preporučivao onda nekom lošije kad može dobit bolje za istu lovu, a i štednja na napajanju i na hdd-ovima za 50-100 kn mi nikad nisu bile jasne.

NHF
Od TT-a postoje kvalitetom bolja kućišta, ali ako se nekome sviđa izgled TT-ejca onda nek ga i uzme.
U HR se bez razloga skače na noge na sami spomen TT kućišta. Kao da u njemu trunu komponente. Posebno bi istaknuo našeg kolegu Coconut-a koji ga se "boji" ko Vrag tamjana.

Što se tiče Seagate-a: nema nijednog proizvođača koji trenutno proizvodi bolje diskove. Ne postoji nikakav podatak koji bi to potvrdio. (točka)
Seagate je imao jednu lošu seriju prije par godina, i to ne cijelu nego dio. Čitava ta priča oko .11 serije je napuhana do Isukrsta, i to zato što se na forume javljaju samo oni kojima je disk krepao, da se javi većina kojima čak i diskovi iz "zaražene" serije još uvijek rade slika bi bila puno drugačija.

Dole na HDD podforumu možeš pronać linkove do izvještaja o diskovima koji su se vratili na reklamaciju u prošloj godini. Fino se vidi da je WD pao u kvaliteti, tj. da su ga svi ostali dostigli. A budući da su poplave najviše pogodile upravo WD nekako sumnjam da će uspjeti znatno, ili ikako, podići kvalitetu.

Jedan jedini disk koji se trenutno ističe u ponudi je WD Black, i to ne zbog neke strašne kvalitete ni niske cijene nego zato što jedini još uvijek ima 5 godina jamstva, svi ostali jedan drugome sliče ko jaje jajetu.


Citiraj:
Autor lolofuxy Pregled postova
NHF
Nema potrebe za time.
  Reply With Quote