View Single Post
Staro 29.08.2019., 10:58   #3019
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 613
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
@telefunken koliko dugo vec vjezbas?
od početka 4. mj s time da vježbam 2, nekad 3 puta tjedno. Radimo kružni trening.

Recimo ono što mi nije jasno je kad radim bicepse: krenem sa 8kg i mogu doći do 17kg i podići ih jedno dva-tri puta i nakon takvog treninga me ništa ne boli. No bilo je par puta kad bi mi krenuo pomagati i tad sam došao do 25kg na način da mi malo pogura ruke i nakon toga bi me fajn boljeli bicepsi par dana
Isto je i sa zgibovima: sam ih mogu napraviti 10ak i onda više ne ide, no kad me krene gurati, mogu ih još bar 5 i nakon toga sam krepan i imam muskulfiber par dana
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
GVT 10x10, radis sa 60%, ali mikroloadas i napredujes
mi radimo 4 serije s povećavanjem prema maksimumu koliko mogu dići na način da počnem sa nečime što mogu dići 20x, pa povećam da mogu napravit 15x, pa krepavam na 10x i zadnju koliko ide (obično bez pomoći 2-3x). Ako sam radim ovako kako sam opisao, onda nemam muskulfibera.

Isto tako mi je rekao da probavam ići na 15x sa smanjivanjem težine, na način da idem prvu 20x, drugu 15X, treću koliko ide pa smanjim na težinu druge da dobijem 15x i četvrtu isto koliko ide pa smanjim na treću, pa na drugu, pa na prvu. Od ovoga imam blagi jednodnevni muskulfiber
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Zadnje izmijenjeno od: telefunken. 29.08.2019. u 11:12.
telefunken je offline   Reply With Quote