View Single Post
Staro 04.09.2014., 13:48   #9
bogli
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Mostar
Postovi: 6
Danas sam znaci jos jednom otisao do frenda doma da probam drugo napajanje, prije nego sto cemo probat spojili smo njegove kablove na moj PC(bez da smo ista dirali, resetirali, etc) i PC je upalio bez ikakvih problema, preko programa "aida64" smo gledali voltaze, i na voltazi 3.3V on prikazuje 3.28V dakle ima malo odstupanje, ali PC sasvim normalno radi, i pokusaj stres testova i opterecenja je podnio bez ikakvih problema tako da ne znam vise ni sam, izgleda da je ipak na kraju sve do kucne struje, da je slabija ili tako nesto(ne razumijem se bas pa nemogu pricat puno o tome)

Danas ili sutra bi trebao doci elektricat da to provjeri pa da ustanovimo problem, jer nema smisla da kod prijatelja radi PC i to i sa mojim vlastitim napajanjem, a kuci vazda jedan te isti problem.
Ocito je to rjedak slucaj, ali eto dogadja se i ocigledno je zakacio mene. :S

Pun mi je šešir vise vozanja vamo-tamo, provjeravanja, za**bavanja i ostalih gluposti, nadam se da cu time napokon rjesiti taj misteriozni problem.
(sigurno je uzrok svemu tome puno grmljavina u posljednje vrijeme, i stari osiguraci, instalacije u zgradi)
bogli je offline   Reply With Quote