View Single Post
Staro 08.08.2010., 00:36   #83
markosan
Why so serious?
Moj komp
 
markosan's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor Real Madrid Pregled postova
E sad, na upit da li je zvučnike na Creative Labs-ovu karticu moguće povezati preko koaksijalnog kabela dobio sam odgovor da je to moguće jedino pomoću dodatnog modula koji nije moguće nabaviti u Linksu. Molio bih vas da malo pojasnite kako se to povezuje pomoću tog modula i kolika mu je cijena te gdje ga je moguće nabaviti.
Malo kasnim, ali samo da kažem da sam i ja imao dilemu oko ovog spajanja koaksijalcem - kod mene je doduše u pitanju Audigy LS softmoddan u Xtreme audio, ali mislim da je princip isti na svima. Uglavnom ispostavilo se da ako u taj "flexijack", koji je u pravilu najgornji izlaz (iliti najdesniji ako gledaš prema stražnjoj strani kartice u tower kućištu) jednostavno gurneš obični stereo 3,5 na 2xRCA kabel, recimo ovakav, na jednom od činčeva ćeš uredno dobiti digitalni signal koji receiver guta na "coax digital in" ulazu.
Naravno, na taj način gubiš ulaz za mikrofon, ako ti je to bitno. Zato dragi creative i prodaje dodatni digital I/O modul. Doduše tko zna, možda bi mikrofon mogao spojiti na drugi činč, nisam probavao
markosan je offline   Reply With Quote