View Single Post
Staro 25.07.2010., 12:34   #18
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ko zna možda im (Intelu) sad po treći put cijela stvar stvarno i uspije, ako ništ drugo jer su 90% stvari nagurali u procesore, pa ništ čudno da sistemska sabirnica obuhvaća sve od A do Ž na novim LGA-1155 i LGA-2011 platformama. Makar i Intel i AMD imaju svoje fore i marketinške gluposti u kojima se zdušno ograđuju od clockanja, a s druge strane imaju ploče i procesore koji nude otključane množitelje ili pak sami proizvođači ploča usporkos svim službenim stavovima i naputcima - slože da se na svim novim čipsetima uspješno nudi otključavanje jezgri ili pak (neovisno o proizvođaču) SLi i CrossFire s IGP-om, PLX-om, Hybrid-Lucid veseljem i tak dalje.
I zaboravio si napomenut kako debelo promoviraju OC mogućnosti po svojim FB i TW profilima pa čak i službenim stranicama kao i u svim mogućim člancima i plaćenim recenzijama.


Citiraj:
Autor luks 88 Pregled postova
može molim te link na komentar, ne mogu ga naći
vezano za clockanje, ja mislim da je to samo markenški trik, i da će se moći clockati u nebo kao i prijašnja 2 socketa.
Citiraj:
Jedna je stvar doduše jasna - ovaj Intelov potez najvjerojatnije će potaknuti mnoge entuzijaste da prijeđu na AMD-ovu platformu na kojoj nema ovakvih ograničenja.
Bullet1 je offline   Reply With Quote