View Single Post
Staro 10.11.2009., 05:54   #80
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
a to brise cijeli library ili samo one koji nerade, za filmove sam cekao 2-3h da se skinu update-i a za serije 4h pa nebi htio da moram nanovo sve
Brise samo one stavke kojih vise nema, tj. koje nemoze naci.


Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
dal je netko probo gmail checker dali radi kak spada
Nisam to jos probao

Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
evo kaze ziiky probaj i glazbu uvrsitit u library, patim se dobrih 2h, download-a album info nakraju od 180 albuma glazbe iz 80's, mi je skinio 8 covera za album od toga nisam nasao ni u jednoj pjesmi info neki ili nesto...probo sam s last.fm , allmusic i jos nekima nesjecam se tocno imena
jer more litlle help
Ma ja skidam niti jedan info ... ako mislis da ce biti kao kod filmova, nece. Ili ja to neznam podesiti, nikada nisam niti pokusao. Ja samo upalim scan, ali ne odabitem scraper.
Time dobijes da sortira glazbu pomocu tagova, te prorade funkcije funArt (backdrop izvođaca, rotira pozadine kako listas izvođace) i cdArt (animacija rotirajuceg cd-a pored slike albuma), ali ih moras ubacivati sam. A u Transparency skinu mozes odabrati da umjesto vizualizacije prikazuje pozadinu izvođaca.
Nominovanje je ... funart.jpeg i cdart.png; oboje ide u root folder izvođaca, s time sa dir struktura mora odgovatati tagovima inace neces dobiti cd animaciju.
npr: ako je u tagu file name Byonce-Ave Maria, artist-Byonce, album I an ... Sasha fierce. Onda dir struktura mora biti root folder=ime izvođaca, pa folder albuma bez imena izvođaca, pa fajlovi nominovani izvođac - ime pjesme.

Baza funart-a ... link
Baza cdArt-a ... link
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote