View Single Post
Staro 19.02.2017., 10:49   #1624
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
i ja sam ozbiljno razmišljao o G5 ali upravo te dve iste stvari su me odbile..
još jedan hint. nemoraš za sve što nevalja u smartphone svijetu upotrijebiti prefix šaomi, jel tak. ima i samsung krševa koji ne vrede novaca, nije saomi jedini.. osim toga šaomi ima i vrh mobitele u klasi, tak da ovo kad kažeš šaomi smeće zvuči jako pristrano u općoj temi o mobitelima, ok?

pogledaj ovaj samsung j3 koji košta 1200kn sa pdv om jel vredi išta i kompariraj ga sa šaomijem od 1200kn, thanks..

http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=8250
Ti se moraš dogovoriti sam sa sobom o čemu budeš debatirao. Mani sada Samsung J3 i ljude koji ga kupuju. J3 uopće nije bio u toj jednadžbi.
Usporedba je bila plastično smeće G5 vs. Xiaomi bomba za soma i pol.

Već sam ti rekao da nemam niš protiv Xiaomija. Ali imam protiv toga da se on gura u svakoj jebenoj temi o mobitelima, da je on benčmark za usporedbu napram drugih modela i na kraju da se jedan G5 uspoređuje sa nekakvim modelom od soma i pol.

Nadalje, ti si apstraktan i abnormalan user mobitela. Ti flešaš, rootaš, želiš svaki antuntun bod izvući iz mobitela. Ok brate, svaka čast, no ti si u grupi od 1 promil takvih korisnika. Ostali žele uređaj koji out of box radi. Takvima se Xiaomi ne preporučuje, ni taj za soma i pol, a bome ni sveprisutni Mi5(S). Ponavljam, možemo ih kupiti ti, ja, ovaj, onaj. Neki se ne žele s tim zejebavat, neki da. I tu staje sva priča.

Znači još jednom, tema nije da se drugima dokaže da su se zajebali. Jer ako ćemo tako suditi, onda možemo i reći da svatko tko je imao bilo kakav problem sa mobitelom da se zajebao.

Jel imalo jasnije do čega se pokušava doći?
Brko je offline   Reply With Quote